Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

Porównanie wersji dokumentu

13 września 2013 14:21 | wersja 3 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Komisje


Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finansów w składzie:

 

1. Czesław Miklusiak – przewodniczący

2. Renata Polakowska – zastępca przewodniczącego

3. Tomasz Bednarz – członek 

4. Aleksander Greń – członek 

5. Jerzy Knapek – członek 

6. Janusz Szymański – członek 

7. Grzegorz Tlałka – członek 

 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska w składzie:

 

1. Andrzej Habdas – przewodniczący 

2. Antoni Białek – zastępca przewodniczącego

3. Teresa Barteczko – członek 

4. Tomasz Bednarz – członek 

5. Mirosław Piotrowski – członek

6. Grzegorz Tlałka – członek

7. Dariusz Wisła – członek

 

Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego w składzie:

 

1. Janusz Szymański – przewodniczący 

2. Renata Polakowska – zastępca przewodniczącego

3. Teresa Barteczko – członek 

4. Aleksander Greń – członek 

5. Andrzej Habdas – członek 

6. Anna Knapek – członek 

7. Ewa Magiera – członek 

8. Czesław Miklusiak – członek 

9. Zdzisław Setla – członek 

10. Dariusz Wisła – członek 

 

Komisja Rewizyjna w składzie:

 

1. Anna Knapek – przewodnicząca

2. Antoni Białek - członek

3. Ewa Magiera - członek

 



 

5 października 2012 12:33 | wersja 1 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Komisje

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finansów w składzie:

1. Czesław Miklusiak – przewodniczący
2. Renata Polakowska – zastępca przewodniczącego
3. Tomasz Bednarz – członek 
4. Aleksander Greń – członek 
5. Jerzy Knapek – członek 
6. Janusz Szymański – członek 
7. Grzegorz Tlałka – członek 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska w składzie:

1. Andrzej Habdas – przewodniczący 
2. Antoni Białek – zastępca przewodniczącego
3. Teresa Barteczko – członek 
4. Tomasz Bednarz – członek 
5. Mirosław Piotrowski – członek
6. Grzegorz Tlałka – członek
7. Dariusz Wisła – członek

Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego w składzie:

1. Janusz Szymański – przewodniczący 
2. Renata Polakowska – zastępca przewodniczącego
3. Teresa Barteczko – członek 
4. Aleksander Greń – członek 
5. Andrzej Habdas – członek 
6. Anna Knapek – członek 
7. Ewa Magiera – członek 
8. Czesław Miklusiak – członek 
9. Zdzisław Setla – członek 
10. Dariusz Wisła – członek 

Komisja Rewizyjna w składzie:

1. Anna Knapek – przewodnicząca
2. Antoni Białek - członek
3. Ewa Magiera - członek

Komisja Statutowa w składzie:

1. Zdzisław Setla – przewodniczący
2. Renata Polakowska – zastępca przewodniczącego
3. Teresa Barteczko – członek
4. Anna Knapek – członek
5. Mirosław Piotrowski – członek


Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Gminy Lipowa

Logowanie