Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

29 stycznia 2018 11:48 | wersja 6 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Komisje


Komisja Budżetu, Finansów i Inwestycji w składzie:

  1. Janusz Szymański- Przewodniczący
  2. Grażyna Urbaś - Zastępca Przewodniczącej
  3. Halina Krywult - członek
  4. Andrzej Binda - członek
  5. Mirosław Piotrowski - członek
  6. Czesław Miklusiak - członek
  7. Paweł Prochot - członek


Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Gospodarki Gminnej i Ochrony Środowiska w składzie:

  1. Grażyna Urbaś - Przewodnicząca
  2. Janusz Szymański - Zastępca Przewodniczącej
  3. Stanisław Machowski - członek
  4. Mateusz Zeman - członek
  5. Jan Caputa - członek


Komisja Kultury, Oświaty i Promocji Gminy w składzie:

  1. Krystyna Małysa-Brodka - Przewodnicząca
  2. Janusz Szymański - Zastępca Przewodniczącego
  3. Halina Krywult - członek
  4. Paweł Prochot- członek
  5. Andrzej Binda - członek


Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej, Sportu i Turystyki w składzie:

  1. Piotr Śliwa - Przewodniczący
  2. Katarzyna Skrzypek - Zastępca Przewodniczącego
  3. Jan Caputa - członek
  4. Stanisław Machowski - członek
  5. Krystyna Małysa-Brodka - członek


Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Halina Krywult - Przewodnicząca
  2. Włodzimierz Jezutek - Zastępca Przewodniczącej
  3. Grażyna Urbaś - członek
  4. Jerzy Łodziana - członek
  5. Jan Caputa - członek





od. 12.12.2014 do 28.04.2016

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finansów w składzie:

  1. Anna Polak – przewodnicząca
  2. Grażyna Urbaś – zastępca przewodniczącej
  3. Janusz Szymański – członek
  4. Halina Krywult – członek
  5. Mirosław Piotrowski – członek
  6. Czesław Miklusiak – członek
  7. Andrzej Binda – członek


Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska w składzie:

  1. Halina Krywult – przewodnicząca
  2. Krystyna Małysa-Brodka – zastępca przewodniczącej
  3. Włodzimierz Jezutek – członek
  4. Jerzy Łodziana – członek
  5. Grażyna Urbaś – członek


Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego w składzie:

  1. Krystyna Małysa-Brodka – przewodnicząca
  2. Halina Krywult – zastępca przewodniczącej
  3. Anna Polak – członek
  4. Katarzyna Skrzypek – członek
  5. Stanisław Machowski – członek
  6. Andrzej Binda – członek
  7. Piotr Śliwa – członek


Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Włodzimierz Jezutek - przewodniczący
  2. Mateusz Zeman - zastępca przewodniczącego
  3. Jerzy Łodziana - czlonek

Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Gminy Lipowa

Logowanie