Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

Porównanie wersji dokumentu

3 stycznia 2019 13:28 | wersja 10 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Edukacji

Kierownik Referatu Edukacji

Elżbieta Kosiec

I piętro pok. 14

tel. 33 860 15 59

e.kosiec@lipowa.pl




Oświata - sprawy organizacyjne

Anna Małysiak - Inspektor

I piętro pok. 15

tel. 33 860 15 40

a.malysiak@lipowa.pl



Księgowość szkół i przedszkoli

Danuta Kosarz - Inspektor

I piętro pok. 10

tel. 33 860 15 41

d.kosarz@lipowa.pl



Księgowość szkół i przedszkoli

Monika Worek - Inspektor

I piętro pok. 10

tel. 33 860 15 41

m.worek@lipowa.pl


Oświata - sprawy organizacyjne

Dominika Tomaszek-Semik - Inspektor

I piętro pok. 10

tel. 33 860 15 47

d.tomaszek-semik@lipowa.pl


Płace

Danuta Jasek - Inspektor

I piętro pok. 9

tel. 33 860 15 48

d.jasek@lipowa.pl


 

27 marca 2015 13:26 | wersja 2 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Edukacji

Kierownik Referatu - mgr Anna Małysiak

I piętro pok. 10

tel. 33 860 15

a.malysiak@lipowa.pl


p.o. Zastępcy Kierownika Referatu - Danuta Kosarz

Księgowość szkół i przedszkoli

I piętro pok. 9

tel. 33 860 15 48

d.kosarz@lipowa.pl




Oświata - sprawy organizacyjne

mgr Dominika Tomaszek-Semik - Referent

I piętro pok. 9

tel. 33 860 15 48

d.tomaszek@lipowa.pl



Księgowość szkół i przedszkoli

Monika Worek - Podinspektor

I piętro pok. 9

tel. 33 860 15 48

m.worek@lipowa.pl



Płace

Danuta Jasek - Inspektor

I piętro pok. 8

tel. 33 860 15 48

d.jasek@lipowa.pl


Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Gminy Lipowa

Logowanie